Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERS OLSON (1880-1955), flicka med rosett, patinerad brons, signerad och daterad A Olson 1920, gjutarstämpel Aug E Jensen bronzestöber, höjd 22 cm
342068
2015-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här