Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FOLKE TRUEDSSON (1913-1989): Abstrakt skulptur, signerad F. Truedsson, numrerad 1/5, patinerad brons, monterad på sockel i svart sten, höjd ca 42 cm
342073
2015-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här