Folke Truedsson

Folke Truedsson
Folke Truedsson
Folke Truedsson
Folke Truedsson
Folke Truedsson
Folke Truedsson
Folke Truedsson
Folke Truedsson

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FOLKE TRUEDSSON (1913-1989): Abstrakt skulptur, signerad F. Truedsson, numrerad 1/5, patinerad brons, monterad på sockel i svart sten, höjd ca 42 cm

342073

2015-11-21