Dockvagn från tidigt 1900-tal

Dockvagn från tidigt 1900-tal
Dockvagn från tidigt 1900-tal
Dockvagn från tidigt 1900-tal
Dockvagn från tidigt 1900-tal
Dockvagn från tidigt 1900-tal
Dockvagn från tidigt 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKVAGN, 1900-talets början, ihopfällbar, vaxad duk, stomme i trä och metall, ekrade hjul i metall, höjd ca 71 cm

Skador, slitage

342080

2015-11-14