Barbiedockor

Barbiedockor
Barbiedockor
Barbiedockor
Barbiedockor

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBIE, 2 st, KEN, SKIPPER, made by Mattel, 1960/70-tal, i skadade originalaskar

Skadade originalaskar, bruksslitage, en Barbie med missfärgning vid öronen

342094

2015-11-14