Reliefer majolika

Reliefer majolika
Reliefer majolika
Reliefer majolika
Reliefer majolika

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RELIEFER, 2 st, 1900-talets mitt, etikettmärkta Staatliche majolikmanufaktur Karlsruhe, dekor med fiskar, glaserat lergods, 47 x 29 resp 29 x 39 cm

Smärre kantnagg

342095

2015-11-14