Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RELIEFER, 2 st, 1900-talets mitt, etikettmärkta Staatliche majolikmanufaktur Karlsruhe, dekor med fiskar, glaserat lergods, 47 x 29 resp 29 x 39 cm
Smärre kantnagg
342095
2015-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här