Curt Warås

Curt Warås
Curt Warås

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CURT WARÅS (född 1943), interiör med Ingrid Bergman och Lasse Smith på Dansholmen 1966, signerad och daterad 1966, 27 x 41 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

342100

2015-11-16