Ragnvald Magnusson Tema
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): "Fiskehamn i Bretagne", signerad Ragnvald M, daterad 1938 på spännram, olja på duk, 66x59 cm
Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
342101
2015-11-23