Ragnvald Magnusson Tema

Ragnvald Magnusson Tema
Ragnvald Magnusson Tema
Ragnvald Magnusson Tema
Ragnvald Magnusson Tema
Ragnvald Magnusson Tema
Ragnvald Magnusson Tema

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): "Fiskehamn i Bretagne", signerad Ragnvald M, daterad 1938 på spännram, olja på duk, 66x59 cm

Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

342101

2015-11-23