Folke Andréasson Tema

Folke Andréasson Tema
Folke Andréasson Tema
Folke Andréasson Tema
Folke Andréasson Tema
Folke Andréasson Tema
Folke Andréasson Tema

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FOLKE ANDRÉASSON (1902-48): Landskap med vattendrag, signerad och daterad Folke Andreasson -36, olja på duk, 60x71 cm

Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Mindre lagning

342104

2015-11-23