Folke Andréasson Tema
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FOLKE ANDRÉASSON (1902-48): Landskap med vattendrag, signerad och daterad Folke Andreasson -36, olja på duk, 60x71 cm
Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Mindre lagning
342104
2015-11-23