Karin Parrow Tema

Karin Parrow Tema
Karin Parrow Tema
Karin Parrow Tema
Karin Parrow Tema
Karin Parrow Tema
Karin Parrow Tema

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

KARIN PARROW (1900-1986): Interiör med blomstervas, signerad Karin Parrow, olja på duk, 65x51 cm

Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

342109

2015-11-23