Klubbat för:
58 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
IVAN IVARSON (1900-1939): Segelbåt vid Marstrand, signerad I. Ivarson, olja på duk, 39,5x51 cm
Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
342110
2015-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här