Erling Ärlingsson Tema

Erling Ärlingsson Tema
Erling Ärlingsson Tema
Erling Ärlingsson Tema
Erling Ärlingsson Tema
Erling Ärlingsson Tema
Erling Ärlingsson Tema

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Modellstudie, signerad med dedikation: Till Ragnar från Erling, olja på pannå, 59x40 cm cm

Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

342111

2015-11-23