Erling Ärlingsson Tema
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Modellstudie, signerad med dedikation: Till Ragnar från Erling, olja på pannå, 59x40 cm cm
Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
342111
2015-11-23