Inge Schiöler Tema

Inge Schiöler Tema
Inge Schiöler Tema

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Motiv från Koster, stämpelsignerad Inge Schiöler, numrerad 69/195, färgserigrafi, bildmått 43x46 cm

Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

342117

2015-11-23