Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Segelbåt på lugnvatten, signerad C. F. Swensson, olja på duk, ca 44 x 88 cm
Kraftig krackelerad, skador, påbörjad konservering
342122
2015-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här