Max Ernst färglitografi

Max Ernst färglitografi
Max Ernst färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976), färglitografi, signerad och numrerad Max Ernst 23/79, 34x25 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

342123

2015-11-14