Serveringsvagn
2015-11-14
342128
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 19/2000-tal, förkromad stomme, flaskställ, på hjultrissor, höjd ca 57, 50x75 cm
Smärre slitage