Köpmandisk

Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KÖPMANDISK, furu, 40 lådor, 18/1900-tal, höjd 123, 234x52 cm

Smärre slitage, torrsprickor

342131

2015-11-14