Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
COLUMBUS-VERLAG, jordglob, Tyskland, 1900-talets första hälft, höjd ca 35 cm
Bruksslitage
342142
2015-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här