Skål Aune Siimes Arabia

Skål Aune Siimes Arabia
Skål Aune Siimes Arabia
Skål Aune Siimes Arabia
Skål Aune Siimes Arabia
Skål Aune Siimes Arabia
Skål Aune Siimes Arabia
Skål Aune Siimes Arabia
Skål Aune Siimes Arabia

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AUNE SIIMES, skål, Arabia, Finland, 1950-tal, porslin, randdekor, signerad AS ARABIA, höjd 9, diameter 14,5 cm

342146

2015-11-16