Joseph Albers

Joseph Albers
Joseph Albers

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEPH ALBERS (1888-1976): "Hommage au carré", "Hommage to the square", färgserigrafi, signerad och daterad A 69, numrerad GBI 97/125, ca 34,5x34,5 bladmått ca 53x53 cm

Två diagonala hanteringsveck

342152

2015-11-14