Joseph Albers
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEPH ALBERS (1888-1976): "Hommage au carré", "Hommage to the square", färgserigrafi, signerad och daterad A 69, numrerad GBI 97/125, ca 34,5x34,5 bladmått ca 53x53 cm
Två diagonala hanteringsveck
342152
2015-11-14