Barnsoffa fåtölj Chesterfield
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CHAIR, barnsoffa, barnfåtölj, England, 1900-talets andra hälft, Chesterfield, brun skinnklädsel, djuphäftade, etikettmärkning CHAIR Hand made i Great Britain, soffans mått höjd ca 44, längd 134, djup 60, fåtöljens mått höjd ca 44, längd 67, djup 60 cm
Bruksslitage, smärre ytskador
342163
2015-11-14