Barnsoffa fåtölj Chesterfield

Barnsoffa fåtölj Chesterfield
Barnsoffa fåtölj Chesterfield
Barnsoffa fåtölj Chesterfield
Barnsoffa fåtölj Chesterfield
Barnsoffa fåtölj Chesterfield
Barnsoffa fåtölj Chesterfield
Barnsoffa fåtölj Chesterfield
Barnsoffa fåtölj Chesterfield
Barnsoffa fåtölj Chesterfield
Barnsoffa fåtölj Chesterfield
Barnsoffa fåtölj Chesterfield
Barnsoffa fåtölj Chesterfield
Barnsoffa fåtölj Chesterfield
Barnsoffa fåtölj Chesterfield

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHAIR, barnsoffa, barnfåtölj, England, 1900-talets andra hälft, Chesterfield, brun skinnklädsel, djuphäftade, etikettmärkning CHAIR Hand made i Great Britain, soffans mått höjd ca 44, längd 134, djup 60, fåtöljens mått höjd ca 44, längd 67, djup 60 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

342163

2015-11-14