Taklampa teak

Taklampa teak
Taklampa teak

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLAMPA, 1950/60-tal, teak och mässing, 3 glaskupor, höjd 66 cm

Slitage

342174

2015-11-14