Takarmatur med prismor

Takarmatur med prismor
Takarmatur med prismor

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

TAKARMATUR med prismor, 1900-talets andra hälft, sex ljusarmar, höjd 52 cm

Lösa prismor medföljer, slitage

342177

2015-11-14