Armlänsstolar i Louis XV-stil

Armlänsstolar i Louis XV-stil
Armlänsstolar i Louis XV-stil
Armlänsstolar i Louis XV-stil
Armlänsstolar i Louis XV-stil
Armlänsstolar i Louis XV-stil
Armlänsstolar i Louis XV-stil
Armlänsstolar i Louis XV-stil
Armlänsstolar i Louis XV-stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARMLÄNSSTOLAR, 1 par, skuren dekor av bl a tofsar, Louis XV-stil, 1800-tal, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

342213

2015-11-15