Ram
2015-11-15
342218
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAM, omkring 1800, skuren ram med pastellagedekor spår av förgyllning, yttermått ca 120x93, innermåt ca 96x71 cm
Pastellageskador