Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KISTA med smidesbeslag, välvt lock, rikt bemålad med polykrom dekor av blommor och hjärtan, daterad 1820, höjd 69, 133x61 cm
Slitage, senare invändig läddika
342222
2015-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här