Skåp daterat 1788
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, sannolikt Jämtland, daterad 1788, speglar med blommor, blåmålat med röda lisor, invändigt med hyllplan, originallås, höjd 163, 113x46 cm
Skador, retuscher, delvis senare bemålning
342230
2015-11-15