Skrin i baockstil

Skrin i baockstil
Skrin i baockstil
Skrin i baockstil
Skrin i baockstil
Skrin i baockstil
Skrin i baockstil
Skrin i baockstil
Skrin i baockstil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIN, barockstil, 1800-tal, fanerat med olika träslag, bl a valnöt, mahogny, på senare benställning, höjd med benställning, höjd ca 83, 68x46 cm

Skadat lås, omgjort till bestickschatull, fanérskador

342237

2015-11-15