Militärleksaker
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MILITÄRLEKSAKER, 6 st, 1940-50-tal, bestående av: 3 kanoner, längd 11-17 cm, tanks, Gescha, urverksdriven, stabsbil, omärkt, urverksdriven, hjul helt i plåt, längd ca 21 cm, lastbil, omärkt, "Röda Korset", urverksdriven, längd 14,5 cm
Delar saknas, skador
342244
2015-11-14