Bruno Mathsson "Mina" sadelgjord
2015-11-15
342245
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", 1900-talets andra hälft, skiktlimmad bok, klädsel i sadelgjord, brännmärkt
Bruksslitage