Bruno Mathsson "Mina" sadelgjord

Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", 1900-talets andra hälft, skiktlimmad bok, klädsel i sadelgjord, brännmärkt

Bruksslitage

342245

2015-11-15