Skåp 1900-tal

Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, skuren dekor, glasade dörrar, 3 hyllplan i glas, orientaliskt, höjd ca 132, 76x50 cm

Slitage

342246

2015-11-15