Hugo Bürgel oljemålning

Hugo Bürgel oljemålning
Hugo Bürgel oljemålning
Hugo Bürgel oljemålning
Hugo Bürgel oljemålning
Hugo Bürgel oljemålning
Hugo Bürgel oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUGO BÜRGEL (Tyskland, 1853-1903), Landskap, signerad Hugo Bürgel, olja på duk, 32 x 47 cm

Krackelyr

342257

2015-11-15