Jan Sigfrid Alfons Carlsson oljemålning
2015-11-15
342263
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAN SIGFRID ALFONS CARLSSON (född 1900): Kubistisk figurkomposition med man och kvinna, signerad och daterad JS Alfons 54, olja på pannå, ca 71x51 cm