Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KG NILSON (född 1942): (3) Kompositioner, signerade och daterade KG Nilson 1987, 284/300, färgserigrafi, bladmått ca 28,5x28 cm vardera, oramade
342264
2015-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här