KG Nilson triptyk

KG Nilson triptyk
KG Nilson triptyk
KG Nilson triptyk
KG Nilson triptyk

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KG NILSON (född 1942): (3) Kompositioner, signerade och daterade KG Nilson 1987, 284/300, färgserigrafi, bladmått ca 28,5x28 cm vardera, oramade

342264

2015-11-15