Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1970/80-tal, märkt, OMI typ 295, metall och plast, höj- och sänkbar
Bruksslitage, repor
342274
2015-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här