Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1970/80-tal, märkt, OMI typ 295, metall och plast, höj- och sänkbar

Bruksslitage, repor

342274

2015-11-15