Peter Dahl tuschlavering

Peter Dahl tuschlavering
Peter Dahl tuschlavering
Peter Dahl tuschlavering
Peter Dahl tuschlavering

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

PETER DAHL (född 1934), "Oh, så galant!", signerad och daterad Peter Dahl -75, tuschlavering, 40x32 cm
PROVENIENS: Inköpt av nuvarande ägare från Vasa Konst, Uppsala

342278

2015-11-16