Billy Hellsten skulptur

Billy Hellsten skulptur
Billy Hellsten skulptur
Billy Hellsten skulptur
Billy Hellsten skulptur
Billy Hellsten skulptur
Billy Hellsten skulptur

Klubbat för:

1 600 SEK

1 000 SEK

BILLY HELLSTEN (Finland, född 1931), skulptur, "Grissleägg", signerad daterad -97, höjd ca 35 cm

342284

2015-11-17