Golvlampa Philips

Golvlampa Philips
Golvlampa Philips
Golvlampa Philips
Golvlampa Philips

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1960/70-tal, etikett Philips, typ 582, höjd ca 98, svartlackerad

Bruksslitage, ngt böjd

342289

2015-11-15