Carl Malmsten Herrgården

Carl Malmsten Herrgården
Carl Malmsten Herrgården
Carl Malmsten Herrgården
Carl Malmsten Herrgården
Carl Malmsten Herrgården
Carl Malmsten Herrgården
Carl Malmsten Herrgården
Carl Malmsten Herrgården
Carl Malmsten Herrgården
Carl Malmsten Herrgården
Carl Malmsten Herrgården
Carl Malmsten Herrgården

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CARL MALMSTEN, matsalsmöbel, 9 dlr, "Herrgården" design Carl Malmsten, Bodafors, bestående av: bord med 2 iläggsskivor, 8 stolar, bordets mått höjd 74, 140x100 cm, iläggsskivor 55 cm vardera, stolarnas sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage (repor), färgsläpp

342311

2015-11-15