Carl Malmsten Herrgården
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CARL MALMSTEN, matsalsmöbel, 9 dlr, "Herrgården" design Carl Malmsten, Bodafors, bestående av: bord med 2 iläggsskivor, 8 stolar, bordets mått höjd 74, 140x100 cm, iläggsskivor 55 cm vardera, stolarnas sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage (repor), färgsläpp
342311
2015-11-15