Matbord med stolar engelsk stil
2015-11-15
342315
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MATBORD med iläggsskiva, STOLAR, 8 st, mahognyfanér, engelsk stil, 1900-tal, höjd ca 74, 160x100, iläggsskivan ca 55 cm
Slitage