Must de Cartier damarmbandsur
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MUST DE CARTIER VERMEIL, damarmbandsur, förgyllt sterlingsilver, quartz, ref nr: 590002, svart urtavla, romerska siffror, plexiglas, krona med cabochonslipad blå sten, brunt krokopressat skinnarmband, diameter 24 mm
Armband nytt (märkt Hirsch), ej original, förgyllning med slitage
342317
2015-11-15