Must de Cartier damarmbandsur

Must de Cartier damarmbandsur
Must de Cartier damarmbandsur
Must de Cartier damarmbandsur
Must de Cartier damarmbandsur
Must de Cartier damarmbandsur
Must de Cartier damarmbandsur
Must de Cartier damarmbandsur
Must de Cartier damarmbandsur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MUST DE CARTIER VERMEIL, damarmbandsur, förgyllt sterlingsilver, quartz, ref nr: 590002, svart urtavla, romerska siffror, plexiglas, krona med cabochonslipad blå sten, brunt krokopressat skinnarmband, diameter 24 mm

Armband nytt (märkt Hirsch), ej original, förgyllning med slitage

342317

2015-11-15