Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
VÄGGSPEGEL, 1800-tal, empire, bronserad/förgylld och bemålad, höjd 54x27 cm
Zustandsbeschreibung
342319
2015-11-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner