Väggspegel empire

Väggspegel empire
Väggspegel empire
Väggspegel empire
Väggspegel empire

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

VÄGGSPEGEL, 1800-tal, empire, bronserad/förgylld och bemålad, höjd 54x27 cm

Zustandsbeschreibung

342319

2015-11-19