Kluichnikov Domherre

Kluichnikov Domherre
Kluichnikov Domherre
Kluichnikov Domherre
Kluichnikov Domherre

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VJATESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Domherre, signerad Kluichnikov, olja på duk, ca 24x33 cm

342321

2015-11-15