Kluichnikov

Kluichnikov
Kluichnikov
Kluichnikov
Kluichnikov

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VJATESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Räv i grönska, signerad och daterad Kluichnikov -13, olja på duk, ca 35x37 cm

342324

2015-11-15