Skåp med vitrinöverdel Holland
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SKÅP med vitrinöverdel, Holland 1800-tal, dekor i s.k. bloemen marqueterie, draghandtag i mässing, höjd ca 215, 134x37 cm
Renoverat och kompletterat, skador, torrsprickor, förstärkningar, ej funktionstestade lås, beslag och nyckelskylt saknas
342347
2015-11-19