Skåp med vitrinöverdel Holland

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SKÅP med vitrinöverdel, Holland 1800-tal, dekor i s.k. bloemen marqueterie, draghandtag i mässing, höjd ca 215, 134x37 cm

Renoverat och kompletterat, skador, torrsprickor, förstärkningar, ej funktionstestade lås, beslag och nyckelskylt saknas

342347

2015-11-19