Axel Olson Odalmannen

Axel Olson Odalmannen
Axel Olson Odalmannen
Axel Olson Odalmannen
Axel Olson Odalmannen
Axel Olson Odalmannen
Axel Olson Odalmannen

Klubbat för:

40 000 SEK

45 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Odalmannen, signerad och daterad Axel Olson 1938, olja på duk, 40x55 cm

342361

2015-11-16