Sven Palmqvist skål

Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN PALMQVIST, skål, "Kantara", Orrefors, oval med vågig mynning, underfång i rött signerad Orrefors 3023/1 Sven Palmqvist, höjd 8, längd 7 cm

Slitage, mindre repor

342371

2015-11-18