Inge Schiöler Tema

Inge Schiöler Tema
Inge Schiöler Tema

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): "Idegran", signerad och numrerad Inge Schiöler, 2/195, färgserigrafi, ca 47x43 cm, oramad

Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

oramad

342389

2015-11-23